Naše kvalita je pro Vás nejlepší zárukou.

Nabídka

Na výstavní ploše 200 m², tedy celé přízemí naší budovy, prezentujeme zhruba 80 volně stojících a vestavných spotřebičů. Ve kuchňském studiu pokrývající celé druhé patro na vás čekají další vestavěné spotřebiče integrované ve vystavených kuchyňských linkách. Většina vystaveného zboží je připojná do elektrické sítě, takže si jejich funkce a ovládání můžete pohodlně vyzkoušet. V případě zájmu vám naše obsluha jejich provoz předvede.

Ke všem přístrojům nabízíme prostředky pro jejich čištění a údržbu od stejných výrobců pro zabezpečení vzájemné kompatibility. Jako oficiální distributor značky Miele prodáváme i jejich originální prostředky pro péči o prádlo a náplně do myček.

Doplňkovým sortimentem jsou pro nás drobné spotřebiče.

Dodavatelé

Prodáváme vybrané řady volně stojících a vestavných spotřebičů níže uvedených výrobců. Nahlédnete-li do jejich oficiálních PDF katalogů, zjistáte že nabídka je opravdu široká. Neztrácejte čas, nechte si poradit s výběrem od odborníků a nepodlehněte tlaku marketingu.

Naše služby

Se spotřebiče od nás obdržíte zdarma komplexní balíček služeb, které šetří váš čas i peníze. Vše provedeno odborně proškolenými zaměstnanci naší firmy.